חשבונית לשכיר

אנשי מקצוע רבים, כמו למשל מעצבים, כותבי תכנים, מקדמי אתרים, יועצים למיניהם ועוד, מחפשים מסגרת שבה הם יוכלו לעבוד כעצמאים אך עדיין לא להתעסק בכל הקשור אל פתיחת עסק וניהולו, לרבות ניהול חשבונות, קבלות, מיסים ועוד.

בדיוק לשם כך קיים שירות הנקרא: 'חשבונית לשכיר'.
 
חברות אלו מציעות לך לעבור את הבירוקרטיה הרבה, לחסוך תשלומים לרואה חשבון ומיסים למיניהם ובנוסף הן מציעות ללקוחותיהם מגוון פתרונות לפתיחת עסק משלהם, תוך ניהול החשבונות והתשלומים על ידי אנשי החברה.
 

מיהו קהל היעד

כל אדם המוגדר כבעל מקצוע (לדוגמא, מעצבים גרפיים ומקדמי אתרים) אשר מבחינת הרשויות נדרש להגדיר את עצמו לרשויות כעצמאי או שכיר ומעוניין להיות "עצמאי" ולהתנסות בפתיחת עסק וניהולו, אך עדיין אינו מעוניין להיות מוגדר בצורה כזו על ידי הרשויות.
חברות אלו מציעות לאותו אדם קרש קפיצה אדיר ולמעשה מאפשרות לו מעיין תהליך דמו של  פתיחת עסק וניהולו במינימום זמן, מינימום הוצאות ומקסימום מיקוד בקידום וניהול העסק שלו.
 

מדוע כדאי להשתמש בשירותי החברה

חברות אלו ימנעו מכם טרחה רבה ויחסכו לכם זמן יקר.
בנוסף, הוצאות העסק של ניהול חשבונות ומיסים למיניהם יופחתו ותוכלו להרגיש זאת כבר לאחר חודש עבודה אחד. בסופו של דבר, אם ניהול החשבונות מופקד בידיים נאמנות, תוכלו להתמקד כל כולכם בניהול, שיפור וייעול העסק הפרטי שלכם.
 
כיצד דבר זה עובד
את השינוי אתם כמעט ולא תרגישו, שכן תמשיכו כרגיל בכל הקשור אל העבודה שלכם. רק החלק  הפיננסי של העסק שלכם יועבר לניהולה של החברה. 
דהיינו, כל תשלומי הלקוחות שלכם יועברו ישירות לחברה בשלל דרכים, לרבות מזומן, צ'קים ואשראי ובסוף החודש תקבלו ישירות לחשבון הבנק שלכם משכורת הכוללת את כלל ההכנסות של העסק  מהחודש החולף.
 

הטבות ייחודיות

עסק העובד בצמוד לחברות אלה נהנה ממגוון התנאים וההטבות שמהם נהנה שכיר, כמו למשל דמי לידה, ימי מילואים, ביטוח לאומי ועוד. כך שבעצם תוכל ליהנות מההטבות של עסק עצמאי ומנגד גם בהטבות של שכיר.
 
חשבוניות לשכירים הינו שירות המאפשר לצעירים ועצמאים רבים ליהנות מפתיחת עסק עצמאי ומנגד מוריד מהם את העול הכרוך בניהול חשבונות ובתשלומי מיסים.
למעשה, שירות זה יאפשר לכם לממש את הפוטנציאל האישי והעסקי הטמון בכם ולאפשר לכם לממש את החלום שלכם לבנות עסק רווחי, ללא סיכונים.
 
כיום, כל אחד ואחד מכם יכול להתחיל ולבנות עסק, תוך שהוא 'נשען' על חברה הלוקחת על עצמה את כל התהליך הבירוקרטי הקשור לתנאים סוציאליים, תשלומים לרשויות, תהליכי גבייה מלקוחות ועוד.