טיפול במוסך מורשה צ'מפיון מוטורס – הכי טוב לרכב שלך

רכישת רכב היא השקעה גדולה. אתם משקיעים ברכב אמין, בטיחותי ואיכותי, מבטחים אותו בחברת ביטוח לרכב הכי טובה ונהנים מחוויית נסיעה שוות ערך להשקעה שלכם. על מנת לשמור על הרכב שלכם, יש לדאוג לתחזוקה השוטפת שלו ולטפל בו בתדירות הנדרשת או בכל עת בה אתם נדרשים לכך. מומלץ לטפל ברכב שלכם אך ורק במוסכים מורשים, אשר יעניקו את הטיפול המקצועי ביותר לרכב ויספקו חלפים מקוריים.

מומלץ מאוד עבור בעלי רכבי חברת פולקסווגן לבצע טיפול לרכבם במוסך מורשה צ'מפיון מוטורס. צ'מפיון מוטורס היא החברה שמייבאת את רכבי פולקסווגן לישראל. בעלי רכבים מסוג זה יכולים ליהנות מעשרות מוסכים מורשים של חברת צ'מפיון מוטורס ומרכזי שירות הפרושים בכל רחבי הארץ. טיפול במוסך מורשה צ'מפיון מוטורס מבטיח את הטיפול האיכותי ביותר עבור הרכב שלכם, לכן אל תתפשרו ותטפלו ברכבכם במוסך שאינו מורשה. אם הרכב שלכם באמת חשוב לכם, טיפול במוסך מורשה צ'מפיון מוטורס הוא האידיאלי ביותר עבורו.
 

צ'מפיון מוטורס – קצת על חברה

חברת פולקסווגן הינה חברה לייצור רכבים בעלת שם בינלאומי ונחשבת ליצרנית הרכב המובילה ביותר באירופה. רכבי החברה – פולקסווגן, אאודי, סיאט וסקודה נחשבים לבטיחותיים ואמינים, המעוצבים ומיוצרים בסטנדרטים גבוהים ויקרים. על מנת לייבא את רכבי פולקסווגן העולמית לישראל, הוקמה בשנת 1964 חברת צ'מפיון מוטורס, ומאז היא מייבאת את הרכבים המדהימים של פולקסווגן ומפעילה עשרות מוסכים מורשים ומרכזי שירות בכל רחבי הארץ, לנוחיות הלקוחות.
 

מדוע כדאי לבצע טיפול דווקא במוסך מורשה צ'מפיון מוטורס?

  • רכבי פולקסווגן מיוצרים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ומערכות ממוחשבות מתוחכמות, ורק מוסך מורשה צ'מפיון מוטורס יכול לטפל בכל תקלה שנוצרת בצורה יעילה ובטוחה. טיפול במוסך שאינו מתמחה ברכבים מסוג זה, עלול להזיק לרכב.
  • טיפול במוסך מורשה צ'מפיון מוטורס מבטיח שימוש בחלפים מקוריים בלבד מטעם היצרנית. חלפים שאינם מקוריים ואינם מתאימים לרכב, יכולים להזיק לו ולגרום לתקלות נוספות.
  • הצוות המקצועי במוסך מורשה צ'מפיון מוטורס מתמחה בטיפול ברכבי פולקסווגן ויעניק לך את הטיפול האיכותי והאמין ביותר, תוך מתן שירות אדיב ויחס אישי, בהם דוגלת החברה.
  • הצוות המקצועי במוסכים המורשים של החברה עובר השתלמויות מדי תקופה, המכשירות אותו לטיפול ברכבים חדשים.

 

טיפול במוסך מורשה צ'מפיון מוטורס – סוגי שירותים

טיפול במוסך מורשה צ'מפיון מוטורס מבטיח לך ולרכבך את כל סוגי השירותים האפשריים (לרבות מערכות סולאריות), ביעילות ובאיכות מרביות. מוסכים מורשים של צ'מפיון מוטורס בכל רחבי הארץ, מספקים שירותים כגון: טיפול ברכבים לאחר תאונת דרכים, בדיקת רכב לפני רכישה, טיפול תקופתי, העברת טסט, חשמלאות רכב, פחחות וצבע, חלפים מקוריים, החלפת גגון לרכב ועוד.
 

שת"פ: הובלות