כיצד מפנים ריהוט

אם החלטתם לשדרג את מראה הבית ולרכוש רהיטים חדשים או אם בשעה טובה הגיע גם זמנכם לעבור לדירה משלכם ואתם רוצים לקנות הכל חדש יש צורך להיפטר מהרהיטים הקיימים. כיצד עוש זאת נכון? איפה מפנים את הרהיטים ומדוע לא לזרוק אותם לפח?

כל התשובות לכל השאלות הנפוצות במאמר זה.

 

כיצד מפנים ריהוט בצורה הנכונה?

 

הצע החכם ביותר בתהליך פינוי הוא לברר לגבי חברות שמפנות תכולות של דירות. חברות אלו מעסיקות אנשי מקצוע מקצועיים בעלי ניסיון רב. הם יפנו את הרהיטים מבתכם וישליכו אותם למקום הנכון. את הרהיטים החדשים הם יעבירו למקומם החדש תוך כדי שמירה על כל רהיט שלא יפגע ושלא יישרט.

 

היכן מפנים את הרהיטים?

 

את הרהיטים שאין בהם צורך צוות הפינוי יעביר למקום שבו מרוקנים רהיטים ופסולת. יתרה מכך, במידה ותרצו לתרום את הרהיטים הישנים הם יעבירו אותם למקום המבוקש. זריקת הרהיטים באופן עצמאי תפגע ברהיט עצמו, ובמקרים מסוימים גם בבריאותו של אותו אדם שמשליך את הציוד לבד ולכן רצוי להימנע מכך.

 

מה לגבי איכות הסביבה?

 

איכות הסביבה הינו נושא שחשוב לכולנו והמודעות לגביו ממשיכה לגבור. אם אפשר גם לפנות את הדירה וגם לשמור על איכות הסביבה מדוע לא לעשות זאת? אם שכרתם שירותי פינוי דירה ואינכם זקוקים לחפצים שנאספו, בקשו וודאו כי החפצים שאין בהם צורך יכולים לשמש למחזור והשליכו אותם למקום המתאים. אם כל אחד מאתנו יפעל בדרך הזו, העולם יהיה ירוק יותר.

 

האם לא עדיף לפנות לבד?

 

פינוי דירה  באופן עצמאי אמנם חוסך לא מעט כסף אך יגזול מכם לא מעט זמן, מאמץ, חופשים מעבודה ולפעמים גם ייפגע בבריאות. לאור כל הנסיבות רבים מאתנו יעדיפו לוותר על הרשימה הזו ולשלם לשירותי פינוי דירה שיעשו את העבודה בצורה מקצועית, איכותית, מהירה וכמובן החזרה לשגרה תהיה קצרה מהרגיל. כעת, כאשר אנו יודעים שעדיף לפנות מאשר לזרוק או לפנות לבד, כל שנותר לעשות הוא לחפש איזו חברה היא הטובה ביותר תעשה את עבודתה נאמנה, ליהנות מבית חדש, רהיטים חדשים ואווירה חדשה.