עדשות מולטיפוקל

עם הממוצע הגדל של האנשים אשר מרכיבים משקפיים, כך גם מתרחבות האופציות הפונקציונאליות להקלה משמעותית. אחת האופציות הפופולאריות של העתיד הוא ללא ספק ניתוח לייזר להסרת משקפיים, אך לצערם של רבים, הניתוח לא מתאים לכולם ובנוסף לכך יש לחדש אותו במהלך השנים וכן יש לו סיכונים לא קטנים. בכדי לא להיקלע למצב של צורך בשלושה זוגות שונים של משקפיים, ההמלצה הטובה ביותר היא לשדרג את העדשות אל עדשות מולטיפוקל. עדשות הללו מאפשרות ראיה לרחוק, למרחק ביניים וכן למרחק קצר, כאשר החלק העליון מיועד לראיה למרחק, החלק האמצעי מיועד למרחק ביניים והחלק התחתון מיועד לראיה מקרוב כגון קריאה.

 

אלמנטים לרכישת עדשות מולטיפוקל

עדשות מולטיפוקל חוסכות מכם רכישה של מספר זוגות וכן סרבול לא נעים במהלך נהיגה, צפייה בטלוויזיה, קריאת ספר וכדומה. לרכישת עדשות מולטיפוקל איכותיות חשוב לשים דגש על כמה אלמנטים, בראש ובראשונה חנות אמינה ובעלת שם טוב, שתעניק לכם אחריות מלאה ותספק לכם שירות אדיב בכל מצב. דבר שני, החומר ממנו העדשות עשויות, יש לשים לב כי הציפוי הסטנדרטי נקרא אנטיריפלקס, אך הוא לא האיכותי ביותר, שכן יש לבדוק לגבי ציפוי משודרג יותר שימנע שריטות ויהיה עמיד לטווח ארוך. בנוסף לציפוי, עובי העדשה הוא אלמנט מאוד חשוב וכאשר משכללים את המספר לפי הלקוח, יחד עם עדשות מולטיפוקל, העדשות עלולות להיות מאוד עבות ולא אטרקטיביות כלל. אם יש לכם מספר גבוה, ההמלצה היא לרכוש את עדשות מולטיפוקל דקות ככל האפשר, בכדי שהמשקף ייראה אסתטי ותוכלו להתאים את העדשות למסגרת אופנתית ויפה.

 

משקפיים איכותיות

במידה ואתם מעוניינים להתאים עדשות מולטיפוקל למסגרת ישנה שיש בידכם, חשוב שתציגו אותה בחנות ותוודאו כי יש התאמה. חשוב שיתאימו עבורכם את העדשות באופן אישי, בכדי להגיע לדיוק מקסימאלי ולא להזמין במקרה עדשות שיהיו מעולות לצפייה בטלוויזיה אך לא יתאימו לקריאת ספר. ככל שהעדשות יהיו יותר איכותיות, בגודל ובעובי הנכונים, עם הליטוש הנכון וכל שאר האלמנטים, כך תוכלו ליהנות ממשקפיים טובות שיישארו עמכם לטווח הרחוק ויאפשרו לכם לראות היטב בכל עת עם זוג משקפיים אחד.