קניית מתנות ללידה

לידה היא אחד האירועים המשמעותיים והמשמחים ביותר בחייהם של הורים. קניית מתנות ללידה היא תמיד אתגר לקרובים, המזמינה אותם לחשוב על צורכי היולדת מצד אחד, ועל צורכי הנולד מצד שני, בלי להשאיר את האבא והילדים האחרים אם יש, מחוץ לתמונה.

 

קניית מתנות היא תמיד אתגר עבורי, במיוחד אם מדובר במתנות לאנשים שקרובים אליי במיוחד. אז מתנות לימי הולדת היא משימה לא מורכבת במיוחד, מאחר ואני מכירה היטב את האנשים להם אני קונה מתנות ויודעת לבחור ולהתאים את המתנה לאדם. אבל מה קורה כשמדובר במתנות למטרות אחרות, כמו למשל מתנות ללידה, או מתנות לפסח? אז המשימה הרבה יותר מורכבת. איכשהו נדמה שכבר מיצינו את כל קערות הפירות, צלחות הגשה ופמוטים כמתנות לפסח וגם את כל החבילות ליולדת בתור מתנות ללידה. העניין דורש חשיבה מחודשת ובחינה מעמיקה של ההיצע שיש בשוק מתנות ללידה.

שלב ראשון התחלתי לכתת רגליים (או במקרה הזה ידיים) באינטרנט, באתרים ופורטלים ליולדות. מצאתי אתר בשם בייבי רותם. האתר מציע משאבות חלב – ללא ספק מתנה שימושית ביותר ליולדות ואופציה לא רעה כמתנה מקורית.

מתנות ללידה בצורה של שמלה סקסית

יש גם אופציות סקסיות יותר בצורת שמלות הנקה מגניבות ברשתות כמו MOTHER. תמצאו שם, במחירים לגמרי סבירים, שמלות לפארק שעשועים שאפשר לשלב עם מגפי נשים, שמלות ערב וגם שמלות סקסיות לבית, שכולן משמשות כשמלות הנקה לעת מצוא ובלי שתוכלו להבחין בכך. כך האמא יכולה לשמור על ארומה נשית, על ניחוח סקסי ועדיין להיות אמא ולהזין את תינוקה.

מתנות ללידה שמתחפשות למתנות לשעות הפנאי

מי שעברה הריון ולידה, ויודעת כמה המסע הזה לא פשוט,(לי היה קשה במיוחד בשבוע 20 להריון ) תעריך כל מתנה ללידה שתגיע בצורת עיסוי מרגיע, במיוחד אם הוא מצורף לארוחת בוקר מפנקת וקרם צמחים לקחת הביתה. זו אפשרות שתמיד עומדת בפני חברותיה הטובות של היולדת, ואפילו כמתנה אליה הן עצמן מצטרפות וגם חוות יחד שעות איכות. זה, כמובן, בתנאי שהיולדת לא מניקה, לא היסטרית ולא חווה דיכאון שאחרי לידה. אם משהו מכל אלה מתקיים, אפשר להמתין חודש לאחר הלידה לפחות ולנסות שוב.

מתנות ללידה שלא קשורות ללידה

נדמה לי שיולדות מעריכות גם מתנות מקוריות ללידה שבכלל לא קשורות ללידה. מה זה אומר? שאתם קונים לה מתנה סתם כי אתם אוהבים אותה וחולקים איתה את שמחתה, ולאוו דווקא משום שאתם חושבים שחסר לה משהו, או שהיא ממש צריכה משהו לתינוק, להנקה או להחלמה מהלידה. פה נכנסות בעצם כל המתנות הרגילות, בצורת ספרים, דיסקים או בגדים, וגם חבילת שוקולדים איכותית, תכשיט מושקע, כותונת לילה ווינטג' לבנה או כל דבר אחר שחולף לכם בראש כמתנה שתתאים ליולדת המסוימת לה אתם מחפשים את המתנה.