מכוני יופי וקוסמטיקה

אין זה חדש כי מכוני יופי וקוסמטיקה מפוזרים בארץ כמו 'שיער סבא' של פרח סביון ונראה כי הם מתרבים כמו פטריות לאחר הגשם. השורה התחתונה שאותו נאמר כבר בתחילת מאמר זה היא: טיפולים המתבצעים במכוני יופי וקוסמטיקה הם טיפולים חיוניים והביקוש לטיפולים אלו  גדל מדי שנה שחולפת.

בכתבה זו תוכלו להתרשם ממגוון הטיפולים המוצעים לכם במכוני יופי שונים ומכונים קוסמטיים, טיפים לבחירה נכונה של מכון היופי והקוסמטיקה המתאים לכם, סקר שוק, המלצות והשוואות מחירים.

 

כל אישה מבקרת במכוני יופי וקוסמטיקה

אם בעבר, טיפולי יופי וקוסמטיקה נחשבו מותרות של נשים שהשתייכו למעמד העליון, כיום כמעט כל אישה דואגת ללכת לטיפול זה או אחר במכון יופי לפחות פעמיים שלוש בשנה.

כמו כן, אם בעבר הצרכנים של טיפולי אלו היו נשים, כיום כמות הגברים אשר בוחרים לגשת לטיפולים שונים במכונים אלו הולכת וגדלה.

היצע הטיפולים במכונים אלו כוללים:

  • הסרת שיער בלייזר/ אינפרה אדום/ שעווה
  • טיפולי פנים- טיפולי פילינג, טיפולי מסיכה, טיפולי עיסוי ועוד.
  • איפור מקצועי זמני וקבוע - ליומיום ולאירועים מיוחדים

טיפולי יופי המסופקים שאינם זמינים במכוני יופי:

כיום, כל גבר וכל אישה מודעים לעובדה כי המראה החיצוני משפיע על ההרגשה הפנימית שלנו ועל הסביבה, על כן יותר ויותר אנשים מזמינים טיפולים אצל קוסמטיקאית במכונים אלו.

 

כיצד לבחור מכון יופי

  • צרכים- הדבר הראשון אותו אתם צריכים להגדיר לעצמכם טרם בחירת מכון יופי או מכון קוסמטיקה זה או אחר, הוא אילו טיפולים אתם מעוניינים לעבור. אמנם יש מכונים רבים המציעים לצרכנים סוגים שונים של טיפולים, אך יש גם כאלו המתמחים בטיפול אחד יותר מאשר שאר הטיפולים.
  • מיקום גיאוגרפי- בחרו במכון יופי וקוסמטיקה הממוקם לא רחוק ממקום מגוריכם או מקום העבודה.

קרוב לוודאי שאם תחליטו על מכון הממוקם מרחק רב ממקום מגוריכם, תגלו כי אולי המטפלים בו נפלאים, אך הנסיעה הלוך וחזור אליו מצריכה זמן יקר ודלק.

  • עלויות- החליטו מהו התקציב השנתי שלכם לטיפולים קוסמטיים ובחרו במכון המציע את התעריפים המתאימים לכם.
  • צוות מקצועי- חשוב מאוד לוודא כי הצוות של המכון יופי או מכון הקוסמטיקה הינו צוות מקצועי ובעל ניסיון באותם תחומים בהם הם מעניקים טיפולים. ניתן לשאול אודות הצוות של המכון ולברר מהו הניסיון שלהם, היכן הם למדו וכולי.
  • מוניטין- אחד הדברים החשובים ביותר הוא לבחור במכון קוסמטיקה או מכון יופי בעלי מוניטין חיובי וניסיון בתחום טיפולי הקוסמטיקה. גם אם החלטתם לבחור במכון יופי אשר יעניק לכלה טיפולי פנים, מסאז'ים ואיפור ביום חתונתה, יש לוודא כי צוות המכון מנוסה בפרוצדורה זו ולא יישלח אתכן לחופה עם פנים מגורות או אדומות כתוצאה מאיפור או טיפול פנים אשר אינו מתאים.