אין זה קשה למצוא אנשים שיודעים מהם שירותי הובלת דירה, אך יחד עם זאת כן קשה למצוא אנשים שבאמת יודעים מהם שירותי פינוי דירה. על כן כיוון שמדובר בשירות שעשוי להקל באופן משמעותי על מגוון משימות ואף ליצור באופן מהותי תחושה הרבה יותר נינוחה בבית (או בבית העסק), אתם מוזמנים לעבור על המדריך המלא עבור השגת המרב מפנייה אל שירותי פינוי.


בחינת מקצועיות


כאשר עומדים לבחור חברה עבור שירותי פינוי דירה, יש לבחון רזומה, ניסיון ומקצועיות, ולו על מנת להרוויח את המרב. כמו כן יש לבחון תגובות של לקוחות, ואף לבקש לדבר עם לקוחות קודמים. בנוסף ישנה שיטה שעוזרת לבחון יעילות, כאשר פה פשוט מאוד מדובר בהעלאת שאלות מקצועיות, כלומר ניתן לשאול את החברה מה היא עושה כאשר עליה לפנות מזנון כבד מקומה חמישית בבניין ללא מעלית, אלו עבודות מקדימות היא יודעת להציע, לאן היא נוהגת לפנות את התכולה, כיצד היא מגנה על השכנים מפני רעש וחוסר נוחות וכדומה.


נצלו את ההזדמנות


לא כל יום זוכים לפנות תכולה שאינה רצויה, ועל כן אם כבר פועלים עבור כך, מוטב לעבור חדר חדר, ארון ארון ולבחון מה עוד ניתן לפנות, ולו עבור תחושה יותר מאווררת ונעימה.


הכירו מהו רף גבוה


על מנת לדעת למה לצפות, הרשו לנו לציין אלו שירותים איכותיים ניתן לקבל כאשר פונים אל חברה מקצועית. ובכן חברה מקצועית תדע לעזור עוד משלב מיון התכולה, תייעד את התכולה למגוון מיקומים, לא תתעצל ועל כן תפנה חלק מהתכולה אל עבר ארגון שישמח בחפץ כזה או אחר עבור צדקה, תקפיד להשאיר את הסביבה נקייה ומסודרת ואף יש חברות פינוי שיודעות להציע שירותי חיטוי, ניקיון וצביעה משלימים.


הקפידו על בטיחות


אומנם אתם רק הלקוחות, אך עליכם לוודא שכלל העובדים מבוטחים, עברו הדרכת בטיחות ואף שתכולת הבית מבוטחת, וזאת כי אף אחד אינו רוצה שבעת פינוי הסלון, יישברו מגוון פריטי נוי. אי לכך, אין להתבייש, אלא יש לבקש לראות רישיונות. 


רגע לפני הפינוי עצרו לחתום על חוזה


אחד השלבים החשובים בטרם צוות הפינוי מגיע אליכם, הנו לחתום על חוזה מסודר, בו מופיע פירוט מדויק אודות מה שמבקשים לפנות, אלו שירותים אמורים לקבל, כמה זמן עתיד להימשך הפינוי, על איזו שעה מדובר וכמובן מהו סך התשלום. אם לא מבצעים חוזה, יום הפינוי עשוי להתגלות כמעיק ואף כהרבה יותר יקר מהמצופה.


היו מוכנים להתחיל לנקות


לפנות תכולה ששוכבת אצלכם במרפסת, בממ"ד, או במקלט זמן רב הינה משימה חשובה, אך יש לקחת בחשבון שלעיתים לאחר שמתפנה מקום, ניתן למצוא אזור עם לא מעט אבק, חלודה, בקטריות וכדומה, ועל כן יש להיות מוכנים מראש עם חומרי ניקיון ועם אנרגיה על מנת לפעול, או לחלופין, יש לבחון האם חברת הפינוי יודעת להעניק שירותי ניקיון משלימים. לסיכום נציין שטוב להכיר שירות מעין זה ואף מומלץ לנצל אותו, אך יחד עם זאת יש להקפיד על הליך מתוכנן, חכם ובטיחותי.