לעבוד בגינה בקלות ויעילות

מדריך צרכנות יכול לסייע לכל אחד ואחת מכם לבחור את הכלים והמוצרים הפרודוקטיביים והמשתלמים ביותר עבורכם, מבלי שתשקיעו זמן רב בחיפוש אחר המוצרים המשתלמים ומבלי שתוציאו סכומי כסף מעבר ליכולתכם הכלכלית. 

בבתים משותפים, כמו גם בבתים פרטים, ישנה גינה צמודה אשר אותה חשוב לטפח הן לשם נראות הבית והן לשם שהייה נוחה ונעימה בגינה. על מנת לטפח את הגינה בביתכם, יש צורך להצטייד בכלים שונים ומגוונים לרבות בוכנה חשמלית, מכסחת דשא, מגרפה , צינור השקיה והרשימה עוד ארוכה.

במאמר זה נמליץ לכם כיצד לרכוש כלי גינון חיוניים לשם הצלחת טיפוח הגינה, בהתאם לדרישותיכם והעדפות האישיות שלכם.

 

איך בוחרים כלי גינון

 

בשלב הראשון בו הינכם ניגשים לרכוש כלי גינון, עליכם לקחת בחשבון את משקלם של הכלים, בין אם זוהי מגרפה, את לחפירה, מעדר ועוד. אם כלי העבודה אותו תרכשו יהיה כבד, הרי סביר להניח שתתעייפו מלאחוז בו בעיקר אם אתם עובדים באזורים בהם השמש קופחת על ראשכם ולהיפך, ככל שכלי העבודה יהיו קלים יותר, כך העבודה בגינה תהיה קלה ונוחה יותר ותצליחו לסיים אותה במהירות הנדרשת.

 

בהמשך לכתוב מעלה, עליכם לדאוג כי כלי העבודה בהם אתם משתמשים לא יהיו קלים מדי, משום שכלים קלים מאוד ידרשו מכם להפעיל כוח רב יותר כדי שימלאו אחר ייעודם.

 

לסיכום, במקרה זה יש לבחור משקל מאוזן אשר לא יהיה כבד מדי ויקשה על העבודה הפיזית אותה אתם מבצעים, אך שלא יהיה קל מידי וידרשו מכם להפעיל כוח לא סביר.

 

ידיות – לכל כלי עבודה איתו תעבדו לשם טיפוח הגינה ישנה ידית בה אתם תאחזו. שימו לב כי הידית של כלי העבודה אותו אתם רוכשים עשויה מעץ משובח וחלק, על מנת שלא יפצע אתכם במהלך העבודה. אם ידית העץ תהיה מחוספסת או לא נעימה למגע, הרי שמהר מאוד לא תחושו בנוח להמשיך ולאחוז בה ואת העבודה אותה התחלתם לא תצליחו לסיים 

 

עמידות כלי העבודה – כמו בכל דבר בחיים, גם בכלי העבודה ישנם טווחי מחירים של מוצרים זולים ויקרים ובהתאם האיכות. עליכם לדאוג לפני הקנייה ולשים לב כיצד מחוברת הידית אל כלי העבודה.

 

במרבית המקרים כלי עבודה איכותיים יהיו מיוצרים ממתכת עד הידית ואילו כלי עבודה במחירים נוחים יותר, יחוברו באמצעות מסמרים אשר עלולים לפגוע באיכותם. שאלו את המוכר ממנו אתם רוכשים את כלי העבודה, מהי האיכות של כל כלי אותו אתם רוכשים.