כיצד לבחור יועץ זוגיות

זוגיות היא נחלתו של כל אדם באשר הוא. עוד בימים עברו נהגו לומר כי "לא טוב היות האדם לבדו" ולא בכדי.

זוגיות היא לא הליך פשוט והיא דורשת עבודה רבה על מנת לשמר ולתחזק אותה כראוי.

זוגות רבים במהלך חייהם, מגיעים למצבים בהם הם חשים תסכול וחוסר נוחות מהזוגיות אותה הם מנהלים מסיבות רבות ומגוונות.חלק מהזוגות נקלעו לסיטואציה בה אחד מבני הזוג חווה בגידה, חיי המין אינם מספקים את בני הזוג ועוד.

על מנת לייצב את הזוגיות, ניתן לפנות אל יועץ זוגיות שיסייע לכם בתהליך ויצליח להחזיר אל חייכם את התשוקה והניצוץ שהיה שם בהתחלה.

אם גם אתם נקלעתם למבוי סתום בחיי הזוגיות, וגם אם אתם כבר החלטתם לצאת למסע הגירושין, פנו לייעוץ זוגיות, רגע לפני שאתם עושים את הצעד הגורלי שישנה את חייכם.את יועץ הזוגיות תוכלו למצוא דרך מדריכי צרכנות שונים ומגוונים.

 

למי מתאים הייעוץ

יעוץ מתאים לאוכלוסיה מגוונת, בין אם היא אוכלוסייה דתית, חילונית , מסורתית ועוד. אל הייעוץ יכולים להגיע בני זוג שנישאו לא מכבר, בני זוג המנהלים חיי נישואין במשך שנים רבות, זוגות לא נשואים ובכלל.

גם בני זוג אשר החליטו להביא את מערכת היחסים לכדי סיום, יכולים לסיימה יפה ללא ריבים מיותרים, או ויכוחים על ידי, יעוץ אותו יקבלו מבעל מקצוע מוביל בתחומו.

 

כיצד לבחור יועץ זוגיות

הבחירה ביועץ זוגיות מתבצעת על ידי רבים בכובד ראש, מבלי להתפשר על מקצועיות, מיומנות וניסיון רב שנים של המטפל, משום שהזוגיות החשובה אותה טיפחתם שנים רבות, עלולה להיות תלויה בתהליך הטיפולי אליו אתם נכנסים.שימו לב, כי לבעל המקצוע בו בחרתם, יש המלצות חמות מידי זוגות אחרים שעברו אצלו טיפול.

אם אין אתם יודעים כיצד לבחור לעצמכם מטפל, קחו אמצו את העצות הבאות ונסו להתנהל על פיהם:

המלצות – בקשו מידי מכרים, חברים, בני משפחה, או מדריך צרכנות, המלצות מהימנות אודות יועץ זוגיות שהם מכירים באופן אישי. לאחר שקיבלתם מספר המלצות אודות יועצים רלוונטיים, גשו אל אתר האינטרנט שלו וקראו מעט אודות ניסיונו והשרות אותו הוא מציע, ורק אם האינפורמציה המוצגת עונה על הקריטריונים שלכם, צלצלו אל בעל המקצוע וערכו איתו שיחה כראות עיניכם, במהלך השיחה הקפידו לבחון את הכימיה בנכם, משום שייעוץ טוב פעמים רבות מתחיל ונגמר בכימיה אותה אתם יוצרים עם המטפל. 

שימו לב, כי מרבית מהיועצים מודעים לעובדה כי מפגש אחד אינו בהכרח יוביל לסדרת מפגשים וכך גם אתם צרכים להתייחס לעניין. אם הגעתם למפגש הראשון והבנתם כי היועץ אינו מספיק מיומן ומקצועי עבורכם, אתם יכולים לוותר ולהמשיך לחפש את המטפל הבא.