פתרון פשוט קל ונוח לבעלי עסקים ולאלה שעדיין לא בטוחים...

פתרון יצירתי של המאה ה- 21 בנוגע לדיור, הוא השכרה לתקופות קצרות . אנשים רבים מוצאים עצמם במהלך חייהם מחפשים אחר נכס לתקופה קצרה, מסיבות רבות ומגוונות, אם זה כי הם ממתינים לדירת חלומותיהם שתתפנה (או שהם יסיימו את הבניה) ואין הם צרכים לשכור דירה לתקופה בת שנה, אם זה כי הגיע זוג לטייל במדינה מעבר לים ואין הם רוצים ללון בבית מלון ומעדיפים להיטמע במדינה ולהתגורר בבית כחלק מבניין ועוד.

עבור אוכלוסיה זו היכולת למצוא דירה לתקופה קצרה היא מעולה ומאפשרת להם לחסוך כסף רב, שלבטח ישמש אותם לצרכים אחרים.

 

מהן דירות לתקופות קצרות

דירות אלו יכולות להיות משני סוגים שונים.

סוג ראשון הן הדירות הריקות של בעלי נכסים אשר אינם מתגוררים בנכס, אך משכירים אותו לתקופות על פי צורך הדיירים, בין אם זה על בסיס יומי או חודשי. בעלי דירות מעדיפים פעמים רבות להשכיר את הנכס לתקופות קצרות, משום שזה מאפשר להם להשיג תשואה גדולה יותר בעבור הנכס. ישנן דירות להשכרה לתקופה קצרה מפוארות יותר ומפוארות פחות בהתאם לתקציב אותו אתם מגדירים למטרה.

סוג שני של דירות, אלו הם אותם שוכרי או בעלי דירות אשר יוצאים מהדירה לתקופה של מספר שבועות, או חודשים ועל מנת שלא להפסיד עבורה כסף, הם מציעים אותה להשכרה לתקופה קצרה. תופעה זו שכיחה בעיקר בקרב אלו שטסים לחו"ל ומותירים את דירתם ריקה, בין אם אלו משפחות ובין אם אלו רווקים.

אם אדם שוכר דירה ומשלם תמורתה שכר חודשי, הוא יעדיף להשכיר את דירתו ולא להשאיר אותה ריקה, כך הוא למעשה יכול לבצע "סאבלט", דהיינו להשכיר את הדירה לתקופה קצרה

 

מה כוללות דירות אלו

אם בחרתם להשכיר דירה לתקופה קצרה, הרי שאתם יכולים להגיע אליה רק עם הדברים האישיים שלכם, לרבות מברשת שיניים ובגדים. על פי רוב בדירות אלו יש את כל אשר נחוץ לכם, בין אם אלו מצעים מגבות, כלי מטבח ועוד.

אחד היתרונות הבולטים שבדירות לתקופות קצרות, הם כי אין אתם צריכים לאבזר אותן ולהוציא סכומי כסף רבים עבור ריהוט או כלי מטבח.

פתרון זה טוב בעיקר למי שאינו יודע היכן להתאכסן, או למי שלא בטוח כי הוא אכן רוצה לעבור רשמית לעיר בה הוא שוכר דירה לתקופת זמן קצרה, לבעלי עסקים אשר מגיעים לאזור כדי לבצע עסקה ועוד